Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Dojazd do Muzeum / Komunikacją publiczną

Tramwaj

Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się na Moście Poniatowskiego. Windy zamontowane na Moście nie dojeżdżają na przystanki tramwajowe. Ten przystanek jest niedostępny dla osób z niepełnosprawnościami ruchu. Na Moście Poniatowskiego zatrzymują się tramwaje linii: 7, 9, 22, 24, 25.

Instrukcja wideo (film bez dźwięku) jak dość do Muzeum z przystanku tramwajowego (w kierunku Pragi) na Moście Poniatowskiego:

Autobus

Windą można wjechać na znajdujące się na Moście przystanki autobusowe. Zatrzymują się tam autobusy numer: 111, 117, 158, N22, N24, N72.

Instrukcja wideo (film weź dźwięku) jak dojść do Muzeum z przystanku autobusowego linii 111, 117, 158 (w kierunku Pragi) na Moście Poniatowskiego:

Nazwę „Most Poniatowskiego” noszą również przystanki autobusowe, które nie znajdują się na samym Moście, ale w jego bliskich okolicach. Najbliżej z nich jest przystanek Most Poniatowskiego 05.

Zatrzymuje się tam autobus 185, kierunek Ursynów Zachodni.

Przystanek Most Poniatowskiego 05 znajduje się przy budynku Muzeum Azji i Pacyfiku, jednak wejście jest po jego przeciwnej stronie. Należy budynek obejść dookoła kierując się w kierunku jazdy autobusu i dwukrotnie skręcając w prawo przy rogach budynków. Wzdłuż głównej fasady budynku Muzeum biegnie niski płot. Jego koniec oznaczać będzie znajdujące się po prawej stronie wejście do Muzeum.

Autobus 185 jadący w przeciwnym kierunku zatrzymuje się na przystanku Most Poniatowskiego 06. Droga do Muzeum z tego przystanku jest bardziej skomplikowana.

Instrukcja wideo (film bez dźwięku) jak dość do Muzeum z przystanku autobusowego linii 185 (w kierunku Gwiaździsta) przy Wisłostradzie:

Blisko Muzeum znajdują się również przystanki autobusowe Solec 01 i Solec 02.

Poniżej zamieszczamy opis drogi, jaką należy pokonać kierując się do Muzeum z tych przystanków.

Przystanek autobusowy Solec 02

 • Autobus 118, kierunek Metro Politechnika
 • Autobus 166, kierunek Os. Kabaty
 • Autobus 127, kierunek Nowe Włochy

Z przystanku Solec 02 należy iść w stronę przeciwną do kierunku jazdy autobusu. Po dojściu do skrzyżowania należy przejść na wprost przez przejście dla pieszych bez świateł, a następnie skręcić w lewo. Po kilkunastu metrach po prawej stronie rozpocznie się niski płot biegnący wzdłuż fasady Muzeum.

Przystanek autobusowy Solec 01

 • Autobus 118, kierunek Bródno-Podgrodzie
 • Autobus 127, kierunek Mariensztat
 • Autobus 166, kierunek Pl. Hallera

Z przystanku Solec 01 należy iść zgodnie z kierunkiem jazdy autobusu, aż do skrzyżowania. Muzeum znajduje się po przekątnej. Należy więc przejść przez pasy znajdujące się po lewej, a następnie przez kolejne pasy, znajdujące się po prawej stronie, po czym skręcić w lewo. Po kilkunastu metrach po prawej stronie rozpocznie się niski płot biegnący wzdłuż fasady Muzeum.